Ogłoszenia Parafialne – 31 Niedziela Zwykła – 4.11.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia 15 min. wcześniej.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż: za zmarłych z naszej parafii oraz o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  4. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na wszystkich Mszach św. oraz o przeczytanie czytań.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec za ojczyznę oraz Nabożeństwo do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  7. W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 9.00, następnie ok. 10.00 w szkole odsłonięcie tablicy Franciszka Kyci patrona szkoły, poświęcenie nowego sztandaru i program artystyczny przygotowany przez uczniów. Wszyscy jesteśmy zaproszeni na uroczystość.
  8. W niedzielę 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Otoczmy modlitwą tych, którzy oddali swoje życie w obronie niepodległości. Po Mszy św. o godz. 15.00 przemarsz przed pomnik, złożenie wieńców i koncert patriotyczny w GOK. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej, niech będzie to wyraz naszego patriotyzmu i miłości do Ojczyzny.
  9. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
  10. W czwartek na spotkanie zapraszamy DSM w piątek RAM.
  11. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki  z numerów – 326 – 337.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się w naszych intencjach. „Święty Michale Archaniele…”

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Święty Józefie módl się za nami.