Ogłoszenia Parafialne – 32 Niedziela Zwykła – 11.11.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy 15 min. wcześniej modląc się za zmarłych polecanych  w „Wypominkach”.
  2. Dziś taca inwestycyjna, przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz przeczytanie czytań.
  3. Radę Parafialną i Bractwo św. Józefa zapraszam na niedzielę 25 listopada czyli za dwa tygodnie po Mszy św. o godz. 15.00.
  4. Za tydzień taca przeznaczona jest na pomoc dla Domu Księży Emerytów „Emaus”.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec za Ojczyznę oraz Nabożeństwo do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby  i podziękowania.
  7. Dziś przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Otoczmy modlitwą tych, którzy oddali swoje życie w obronie niepodległości. Po Mszy św. o godz. 15.00 przemarsz przed pomnik, złożenie wieńców i koncert patriotyczny w GOK.
  8. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda, w uzgodnieniu z Przewodniczącym KEP, zwrócił się do pasterzy Kościoła w Polsce z prośbą o włączenie dzwonów w kościołach i kaplicach w niedzielę, 11 listopada 2018 r. o godz. 12.00. Również po sumie odśpiewamy hymn Polski.
  9. Dziękujemy rodzinie Państwa Szostak za ufundowanie ekranu do wyświetlania tekstów do kościoła w Ożannie. Bóg zapłać.
  10. W środę zbiórka dla ministrantów i lektorów.
  11. W czwartek spotkanie DSM, w piątek RAM. Zapraszamy na Mszę świętą, a następnie na spotkanie do salki parafialnej.
  12. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
  13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej usługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki  z numerów –  339 – 344.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się w  naszych intencjach. „Święty Michale Archaniele…”

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Święty Józefie módl się za nami.