Ogłoszenia Parafialne – 4 Niedziela Wielkiego Postu 31.03.2019 r.

1. Msze św. w tygodniu o 18.00, w sobotę o 17.00.
  2. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela kwietnia – poświęcenie przedmiotów religijnych, adoracja, zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ożanna od 16.00, kościół parafialny od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu o 17.30 Droga Krzyżowa, którą prowadzi młodzież i Msza św., Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze i pójdzie  do nieba”. Chorych odwiedzimy bliżej świąt.
  5. W piątek po Mszy św. na plebanię zapraszam panów z Bractwa św. Józefa.
  6. W piątek po Mszy św. w salce parafialnej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 17.00. Jest to również spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII, VIII i III Gimnazjum.
  8. W środę przed Msza św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MB Nieustającej  Pomocy. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja oraz nabożeństwo do św. Józefa.
  9. W czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie DSM, w piątek RAM.
  10. Do nabycia  prasa katolicka.
  11. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów –  26 – 39.
  12.  Jutro o 14.00 pogrzeb śp. Jana Kruka. Wieczne odpoczywanie….