Ogłoszenia Parafialne – 5 Niedziela Wielkiego Postu 7.04.2019 r.

1. Msze św. w tygodniu  o 18.00, w sobotę o 8.00. Intencje.

2. Spowiedź parafialna odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. 10.00–12.00. Ożanna 11.15 – 11.45

3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.

4. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na wszystkich Mszach św.

5. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Męki Pańskiej czyli Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm  na każdej Mszy św. Do odczytania Męki Pańskiej zapraszam panów z Bractwa św. Józefa.

6. W piątek parafialna Droga Krzyżowa. Rozpoczynamy Mszą św. w kościele parafialnym o godz. 18.00 i wyruszamy do kościoła św. Mikołaja. Proszę zabrać świeczki lub latarki.

Stacja pierwsza:    kościół  parafialny

Stacja druga:          krzyż misyjny

Stacja trzecia:        w połowie cmentarza

Stacja czwarta:       Kazimierz Borek

Stacja piąta:           Józef Leja

Stacja szósta:         Wiesław Gorący

Stacja siódma:        Ryszard Wraga

Stacja ósma:           Zbigniew Tryka

Stacja dziewiąta:    Zofia Dziekan

Stacja dziesiąta:     Józef Wrona

Stacja jedenasta:    Stanisław Parobek

Stacja dwunasta:    Cecylia Paul

Stacja trzynasta:     Marek Kogut

Stacja czternasta:    kościół św. Mikołaja

Wymienione osoby i sąsiadów prosimy o przygotowanie skromnych  dekoracji  przed domami, a strażaków o zabezpieczenie nabożeństwa.

7.  Akcja Katolicka organizuje zbiórkę towarów spożywczych dla rodzin potrzebujących z naszej parafii. W sklepach są wystawione kosze z napisem „Jałmużna wielkopostna”.

8.  W poniedziałek o godz. 17.00 zbiórka ministrantów.

9.  W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.

10.  Od piątku do Niedzieli Palmowej w Dukli odbywać się będzie Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Wybiera się i nasza młodzież na to spotkanie. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

11.  Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.

12.  Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów – 43 a –  60

13.  Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku apeluje i przestrzega przed wypalaniem traw i nieużytków. Jest to nie tylko śmiertelnie niebezpieczne, ale i karalne. Pełny komunikat na tablicy ogłoszeń.