Ogłoszenia Parafialne- I Niedziela Adwentu 2.12.2018 r.

1. Dziś pierwsza niedziela Adwentu, rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”.
  2. Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach wszystkich parafian, szczególnie dzieci. Dzieci prosimy o przygotowanie lampionów, które będą trzymały w czasie Mszy św.
  3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańca św.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  5. Za tydzień przypada Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na ten cel.
  6. Do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny. Cena świecy, to koszt jednego obiadu dla dziecka: 5zł lub więcej.
  7. We wtorek patronuje nam św. Barbara, w czwartek św. Mikołaj.
  8. W czwartek do naszego kościoła parafialnego po Mszy św. ma przybyć z nieba św. Mikołaj – zainteresowanych rodziców prosimy  o kontakt do środy z panem kościelnym.
  9. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Ożanna o 15.00 spowiedź, kościół parafialny o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź i Msza św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze lecz pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy bliżej świąt.
  10. W piątek po Mszy św. w salce parafialnej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  11. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. – kościół parafialny o 8.00 i 11.00, Ożanna 9.30.
  12. W sobotę na Mszy świętej o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają medaliki Niepokalanej.
  13. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim tym, którzy wczoraj i dzisiaj podjęli posługę roznoszenia opłatków wigilijnych. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary.
  14. GOK w Kuryłówce serdecznie zaprasza na Powiatowy Festiwal Piosenki Mikołaj, który odbędzie się 9 grudnia tj. w najbliższą niedzielę o godz. 16.00 w GOK w Kuryłówce.
  15. Dziękujemy Gminie i strażakom z OSP za podcięcie lipy przy kościele parafialnym.
  16. We wtorek zbiórka ministrantów na hali sportowej w naszej szkole. W czwartek spotkanie DSM, w piątek RAM.
  17. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
  18. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 363 – 368.