Ogłoszenia Parafialne- II Niedziela Adwentu 10.12.2017 r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 8.00.
  2. Dzisiaj kończą się nasze parafialne Rekolekcje Ewangelizacyjne. W następną niedzielę po Mszy św. o 15.00 zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie po rekolekcjach.
  1. Spowiedź adwentowa będzie w najbliższą sobotę 16 grudnia w godz. 10.00 do 12.00. Ożanna od 30 – 12.00.
  2. Wszystkich parafian – szczególnie dzieci z lampionami zachęcam do udziału w roratach.
  3. Do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny.
  4. Dziś przypada Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na ten cel.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nowenna do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nowenna do św. Józefa.
  7. Na środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
  8. W najbliższy piątek odwiedzimy chorych. Proszę do czwartku zapisywać chorych którzy chcieliby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Św. przed Bożym Narodzeniem. Ks. Proboszcz od godz. 8.00, ks. Damian od godz. 10.00.
  9. Do nabycia prasa katolicka „Niedziela”.
  10. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  11. kościół parafialny   parafianie z numerów  – 348a –  356 – w piątek  po Mszy św.
  12. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów – 100, 158 i 159.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu.

Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się w intencji o dobre owoce  rekolekcji ewangelizacyjnych.

Święty Michale Archaniele…