Ogłoszenia Parafialne- III Niedziela Adwentu 15.12.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w piątek i sobotę o 7.30. Intencje.
  2. W najbliższy piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych. Proszę do czwartku zapisywać chorych którzy chcieliby się wyspowiadać i przyjąć Komunię św. przed Bożym Narodzeniem.
  3. Spowiedź adwentowa będzie w najbliższą sobotę 21 grudnia w godz. 10.00 do 12.00. Ożanna od  11.15 – 11.45. Proszę o skorzystanie z tej możliwości i nieodkładanie spowiedzi na niedzielę.
  4. Do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny.
  5. W poniedziałek na Mszę świętą i zbiórkę zapraszamy ministrantów i lektorów.
  6. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
  7. W piątek spotkanie RAM.
  8. Do odebrania prasa katolicka Niedziela oraz Cuda i Łaski.
  9. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz Nowenna do MBN Pomocy.
  10. W czwartek od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do św. Józefa.
  11. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje zbiórkę trwałych produktów spożywczych i chemii gospodarczej. W sklepach na terenie parafii wystawione są przeznaczone na ten cel pojemniki do których można składać świąteczne dary dla potrzebujących z naszej parafii. Niech to będzie wyraz naszej wielkoduszności,  otwartego na ludzką niedolę serca, ale też chęć zadośćuczynienia za grzechy, zwłaszcza za coraz powszechniejsze łamanie piątkowego postu.
  12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 409 – 416.
  13. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.