Ogłoszenia Parafialne – III Niedziela Wielkanocy – 05.05.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 8.00.
  2. Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  3. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Bardzo proszę panów z Rady Parafialnej o zebranie tacy na wszystkich Mszach św. oraz przeczytanie czytań
  4. Dziękuję panom pracującym przy demontażu dekoracji Bożego Grobu: Bóg zapłać!
  5. Dzisiaj rozpoczyna się „Tydzień Biblijny” – Z tej okazji zachęcamy wszystkich do częstszej lektury Pisma Świętego i rozmiłowania się w Słowie Bożym.
  6. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza  – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  7. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  8. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
  9. W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski.
  10. W czwartek o godz. 16.30 DSM, w piątek RAM.
  11. Próba generalna przed sakramentem bierzmowania środa godz. 19.00 w Leżajskiej Farze. Gromadzimy się na Mszy św. i nabożeństwie w naszej parafii, po zakończeniu przejazd do Leżajska.
  12.  W piątek błogosławieństwo i rozdanie pamiątkowych krzyży sakramentu bierzmowania.
  13. Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę 11 maja  o godz. 18.00 w kościele farnym w Leżajsku.
  14. We wtorek 14 maja w godzinach 14.00 – 17.00 w ambulansie ustawionym przed Przychodnią Panorama  w Kuryłówce będą wykonywane badania wykrywające osteoporozę dla kobiet po 50 roku życia i mężczyzn po 55 roku życia. Szczegóły   w Przychodni.
  15. Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz Gmina w Kuryłówce zaprasza do udziału w projekcie „Kompleksowe wsparcie  opiekuńcze”. Polega to na świadczeniu usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla osób powyżej 60 roku życia. Szukamy również opiekunów dla tych osób u których będą świadczone usługi opiekuńcze. Kontakt w Urzędzie Gminy.
  16. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów –  81 – 84.