Ogłoszenia Parafialne – III Niedziela Wielkanocy – 15.04.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  1. Dziękuję panom pracującym przy demontażu dekoracji Bożego Grobu: Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj rozpoczyna się „Tydzień Biblijny” – zachęcamy do czytania Pisma Świętego.
  3. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania do służby  w Kościele.
  4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy.
  5. Na środę na Mszę św. i swoje spotkanie zapraszam AK.
  6. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja i nabożeństwo do św. Józefa.
  7. W sobotę po Mszy świętej zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej wraz z rodzicami na próbę do kościoła.
  8. Bardzo dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za ofiarę 2,5 tyś zł. na „Dar Ołtarza”.
  9. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia – „Niedziela” i „Cuda i Łaski”.
  10. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
    1.  kościół parafialny parafianie z Tarnawca z numerów – 18 – 23 – w piątek po Mszy św.
    2. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów – 503 – 505.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Św. Józefie módl się za nami