Ogłoszenia Parafialne – IV Niedziela Wielkanocy – 12.05.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 8.00.
  2. W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 Uroczystość I Komunii świętej. Otoczmy dzieci oraz ich rodziny naszą modlitwą.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do I Komunii Świętej. Próby będą we wtorek, w środę i czwartek po Mszach świętych.
  4. W piątek o 16.00 odbędzie się spowiedź połączona z nabożeństwem pokutnym dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodzin.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy i przeczytanie czytań.
  6. Za tydzień składka przeznaczona jest na parafie potrzebujące pomocy.
  7. Dziękujemy rodzicom bierzmowanych za dar ołtarza. Ofiara została przeznaczona na pokrycie kosztów odnowienia naczyń liturgicznych.
  8. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza  – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  9. Jutro 13 maja rozpoczynamy  Nabożeństwa Fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
  10. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  11. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
  12. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
  13. We wtorek święto św. Macieja, w czwartek św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i AK.
  14. Młodzież z RAM zapraszamy w piątek na spotkanie.
  15. Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
  16. Sprzątającym kościoły rodzicom dzieci kl. III dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów – 81 – 84.