Ogłoszenia Parafialne – IX Niedziela Zwykła – 3.06.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańca św.
  3. Dziękuję wszystkim za wspólne przeżycie procesji Bożego Ciała, szczególnie tym osobom, które przygotowały ołtarze i przyozdobiły trasę oraz tym, którzy w czynny sposób przeżywały tą uroczystość.
  4. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. procesja wokół kościoła. Dziewczęta zapraszamy do sypania kwiatków, a chłopców  o dzwonienie dzwonkami.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz Nowenna do MBN Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa.
  6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00 procesja i po niej Msza św., następnie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.
  7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia pod zwykłymi warunkami. Nie obowiązuje post od potraw mięsnych.
  8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  10. Za tydzień taca inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na każdej Mszy św. oraz o przeczytanie czytań.
  11. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela” i „Nasza Arka”.
  12. Parafia Leżajsk Fara organizuje pieszą pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 5 – 15 lipca. Zapisy u ks. Przewodnika w Leżajsku. Spotkanie organizacyjne 24 czerwca o godz. 16.00. Szczegóły na plakatach.
  13. Wszystkim rodzicom dzieci kl. IV sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
  14. kościół parafialny   parafianie z Tarnawca –  71 – 77 – w piątek po Mszy św.
  15. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów – 529/1 – 532.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Św. Józefie módl się za nami