Ogłoszenia Parafialne – Poniedziałek Wielkanocny – 22.04.2019 r.

148

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.

2. Dziś po sumie udamy się z procesją na cmentarz.

3. W najbliższą niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia. To bardzo ważne  święto  ustanowione przez samego Pana Jezusa, aby ratować dusze przed piekłem. Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia – można zyskać odpust zupełny.

4. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia rozpocznie się kolejny Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas.

5. Dzisiaj rozpoczynamy tzw. Biały Tydzień – czyli Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień. Dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

6. Przez cały tydzień przed Mszą św. o 17.45 odmawiamy nowennę oraz koronkę do Bożego Miłosierdzia.

7. Wszyscy Ci, którzy przez okres Wielkiego Postu oszczędzali pieniążki do specjalnych skarbonek Caritas, prosimy, aby przynieśli je w najbliższą niedzielę i złożyli jako dar ofiarny przed ołtarzem.

8. Dziękujemy AK za przeprowadzenie akcji pomocy dla rodzin potrzebujących pomocy, a zwłaszcza tym wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło przez składanie produktów do koszy wystawionych w sklepach.

9. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja i nabożeństwo  do św. Józefa.

10. W piątek na Mszę świętą i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.

11. Do nabycia prasa katolicka ”Niedziela”.

12. Wszystkim gościom życzymy błogosławionego powrotu do miejsc swojego zamieszkania.

13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańców Tarnawca z numerów – 67 – 76.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWielkanoc 2019
Następny artykułPoniedziałek Wielkanocny 2019