Ogłoszenia Parafialne – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2.06.2019 r.

170
 1. Msza św. w tygodniu o 18.00, w sobotę o 17.00.
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Dzisiaj po sumie decyzją Metropolity Przemyskiego, abp. Adama Szala we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji odbędzie się procesja eucharystyczna. We wspólnej modlitwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy prosić o potrzebne łaski dla naszej Archidiecezji, Kościoła i Ojczyzny, wypraszać nowe powołania kapłańskie i zakonne, jak również wynagradzać za popełnione grzechy oraz zawierzać Bożemu Miłosierdziu wszystkie trudne sprawy.
 4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 5. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy oraz o przeczytanie czytań.
 6. W miesiącu czerwcu Nabożeństwo  ku czci NSPJ codziennie 15 min. przed Mszą św.
 7. We wtorek zbiórka ministrantów, rozpoczynamy Mszą świętą, następnie zajęcia na sali gimnastycznej w naszej szkole.
 8. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz Nabożeństwo do MBN Pomocy.
 9. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja modlimy się o nowe powołania i o wiarę  w prawdziwą obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz Nabożeństwo  o św. Józefa patrona parafii.
 10.  W piątek spotkanie dla młodzieży z RAM.
 11. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi możemy korzystać każdego dnia pół godziny przed Mszą św. Ożanna o 16.00 spowiedź i Msza św. W kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od  17.00. Chorych odwiedzimy –  ks. Proboszcz od 8.00, ks. Damian od 11.00.
 12. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 13. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się czas  paschalny.
 14. Dzisiaj święcenia diakonatu, a w sobotę kapłańskie. Polecamy modlitwie nowych diakonów i kapłanów.
 15. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 175 – 181.