Ogłoszenia Parafialne – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 24.05.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00. Spowiedź codziennie 30 min. Przed Mszą św.
  2. Ojciec Święty Franciszek przypomniał, że media nie zastąpią nam rzeczywistego kontaktu z Chrystusem Eucharystycznym, z Jego żywym słowem, z Jego Kościołem. Przez ostatnie tygodnie, z konieczności musieliśmy ten kontakt znacznie ograniczyć. Trzeba to powoli zmieniać. Kto może i chce powinien wracać do Kościoła, na Msze Św., na nabożeństwa majowe i do uczestnictwa  w Sakramentach św.
  3. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  4. We wtorek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz Nabożeństwo do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz Nabożeństwo do św. Józefa.
  7. W sobotę na godz. 10.00 do kościoła zapraszamy rodziców dzieci kl. III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  8. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  9. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny.
  10. Dzisiaj święcenia diakonatu, a w sobotę kapłańskie. Polecamy modlitwie nowych kapłanów.
  11. Do odebrania prasa katolicka.
  12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 546–556.
  13. Pamiętajmy o obowiązku spowiedzi i komunii świętej w okresie wielkanocnym. Okres ten kończy się w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej /czyli za 2 tygodnie/
  14.  Bardzo prosimy, aby podczas Mszy świętych i nabożeństw pamiętać o wszystkich zasadach ostrożności. Obowiązkowo zasłaniamy usta i nos oraz zachowujemy pomiędzy sobą dwumetrowe odległości.
  15. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele…Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.Św. Józefie módl się za nami.

W ubiegłym tygodniu na miejsce wieczne odpoczywania odprowadziliśmy śp. Zbigniewa Sarzyńskiego. Wieczne odpoczywanie…