Ogłoszenia Parafialne – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 9.06.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, czwartek i sobota o 17.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy i przeczytanie czytań.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na poszkodowanych powodzian. Akcję przeprowadza Caritas.
  4. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.
  5. Jutro Święto NMP Matki Kościoła.
  6. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  7. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
  8. W czwartek 13 czerwca odpust ku czci św. Antoniego w Ożannie. Od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. O godz. 17.00 Msza św., a po niej Nabożeństwo Fatimskie. Poświęcenie lilii. Zachęcam do wspólnej modlitwy. W czwartek nie będzie Mszy św. w kościele parafialnym.
  9. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa.
  10. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  11. Zachęcamy do udziału w Koncercie Ewangelizacyjnym Jednego Serca Jednego Ducha organizowanym w Rzeszowie, który jak co roku odbędzie się w przyszły czwartek czyli w Boże Ciało.
  12. W środę o 16.30 zapraszamy DSM na swoje spotkanie.
  13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  184 – 190.
  14. Zmarła śp. Stanisława Bucior. Pogrzeb jutro o 11.00. Wieczne odpoczywanie…