Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkanocy 10.05.2020 r.

1. Msza św. o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Transmisje Mszy św. z naszego kościoła w niedziele o 11.00.
  3. Dziś taca, przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Osoby, które nie uczestniczą we Mszy św. w kościele z racji dyspensy, a chcące wesprzeć swoją parafię  proszone są o wpłacanie ofiary na konto parafialne: Bank Spółdzielczy w Leżajsku oddział Kuryłówka nr konta 19 9187 1011 2002 0000 4183 0001. Tytułem: „Darowizna na cele kultu religijnego”. Dziękujemy panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy i przeczytanie czytań.
  4. Za tydzień taca na parafie potrzebujące pomocy.
  5. Przed ołtarzem można składać skarbonki Caritas, które zostały zabrane na czas Wielkiego Postu do domów.
  6. We wtorek – 12 maja naszą modlitwą wspierajmy personel medyczny zwłaszcza z naszej parafii – dziękując za ich trudną i pełną poświęcenia pracę dla dobra nas wszystkich. Niech Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej będzie okazją do modlitwy za nich.
  7. W środę 13 maja Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. różaniec, litania oraz nowenna do MBN Pomocy.
  8. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
  9. W czwartek, 14 maja, w liturgii czcimy Świętego Macieja Apostoła, wybranego do grona Dwunastu w miejsce Judasza. Hebrajskie imię „Maciej” oznacza „dar Boga”.
  10.  W piątek wspomnienie św. Zofii.
  11. W sobotę, 16 maja, przypada święto patrona Polski, Świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. W dniu tym przypada patronalne święto Akcji Katolickiej.
  12. Spowiedź codziennie 30 min. przed Mszą św.
  13. Zachęcamy, aby podczas codziennej modlitwy różańcowej o 20.30 i  nowenny do św. Józefa prosić Pana Boga o dar deszczu.
  14. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
  15. Przeżywając Eucharystie w domu pamiętajmy o:
    * zadbaniu o odpowiedni strój.
    * stole nakrytym białym obrusem i zapalonych świecach.
    * Uczestniczeniu, a nie oglądaniu Mszy św.
  16. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 537 – 542.
  17. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.