Ogłoszenia Parafialne – V Niedziela Wielkanocy – 19.05.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dzisiejsza niedziela jest dniem wielkiej radości w naszej parafii, bo oto na Mszy św. o godz.11.00, dzieci z klas trzecich po raz pierwszy przystąpią do Komunii św.
  3. Pragnę podziękować za uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci kl. III. Ks. Damianowi za przygotowanie, naukę, próby i comiesięczne spotkania z rodzicami. Rodzicom za bardzo dobrą współpracę z ks. wikariuszem, za prace porządkowe wykonane w kościele i placu kościelnym, udekorowanie pięknie kościoła i Wasz dar ołtarza na odnowienie kielichów oraz puszek. Dzieci będą w tym tygodniu przychodzić codziennie w strojach komunijnych na Msze św. wieczorne, na godz. 18.00, aby wspólnie przeżyć „Biały Tydzień”.
  4. Dzisiaj składka przeznaczona jest na parafie potrzebujące pomocy.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  6. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
  7. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w tygodniowych rekolekcjach wakacyjnych RAM. Zapisy u ks. wikariusza.
  8. W czwartek o 16.30 spotkanie DSM.
  9.  Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
  10.  Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Tarnawca z numerów – 85 – 91 .