Ogłoszenia Parafialne – VI Niedziela Wielkanocy – 26.05.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dzisiaj Dzień Matki, modlimy się za wszystkie Mamy, aby żyjącym Bóg błogosławił i umacniał je w codzienności, a zmarłe obdarzył życiem wiecznym.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, błogosławieństwo przedmiotów religijnych oraz zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Za tydzień taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  5. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, o błogosławieństwo dla pracujących na roli, o dobre urodzaj i aby Pan Bóg ustrzegł nas przed kataklizmami i nie zabrakło nam chleba powszedniego.  W poniedziałek procesja do Kuryłówki, we wtorek do Tarnawca, środa Ożanna Msza św. o 17.00 i procesja. Mała Ożanna chętni gromadzą się przy kapliczce o godz. 18.00 i procesja w stronę Kuryłówki.
  6. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 17.00. Jest to również spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII.
  8. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  9. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
  10. W czwartek o 16.30 spotkanie DSM, w piątek RAM.
  11.  Do nabycia  prasa katolicka. „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
  12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek po Mszy św. do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów –  170 – 174 .