Ogłoszenia Parafialne – X Niedziela Zwykła – 10.06.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 8.00. Intencje.
  2. Nabożeństwo czerwcowe 10 min. przed Mszą św.
  3. Jutro 11 czerwca kolejny dzień Nowenny przed odzyskaniem wolności w 1918r modlimy się w intencji Ojczyzny.
  4. W środę 13 czerwca odpust ku czci św. Antoniego w Ożannie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17.00, a po niej Nabożeństwo Fatimskie. Poświęcenie lilii. Zachęcam do wspólnej modlitwy.  W środę nie będzie Mszy św. w kościele parafialnym.
  5. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy i przeczytanie czytań.
  7. W poniedziałek na Mszę oraz zbiórkę zapraszamy ministrantów i lektorów.
  8. Od poniedziałku o godz. 16.30 spotkania podsumowujące z zaliczeniem materiału z katechizmu dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy kolejno w pon. kl. 6 SP, we wt. kl. 7 SP, a w śr. kl. II Gim.
  9. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela”.
  10. Ogłoszenie z karki.
  11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Mazurek s. Krzysztofa i Barbary Myszak, par. Biłgoraj i Edyta Mazur c. Ryszarda i Urszuli Rakszawskiej nasza parafia. Zap. II.
  12. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów  w tym tygodniu  prosimy:
    1. kościół parafialny   parafianie z Tarnawca – 79 – 82 w piątek po Mszy św.
    2. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów – 533/b – 534/3 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Św. Józefie módl się za nami

W ostatnim tygodniu do wieczności odeszli śp. Andrzej Borek i śp. Stanisław Kusy. Pomódlmy się „Wieczne odpoczywanie…”