Ogłoszenia Parafialne – XI Niedziela Zwykła – 17.06.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 8.00.
  2. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
  3. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz Nowenna do MBN Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00. Proszę, aby dzieci skorzystały ze spowiedzi w tygodniu.
  5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela” i „Cuda i Łaski”.
  7. We wtorek o 16.30 w Ożannie spotkanie przedwakacyjne dla zespołu Mio Dio.
  8. W czwartek zakończenie roku formacji dla dziecięcych i młodzieżowych grup parafialnych. Zapraszamy DSM, RAM i ministrantów na Mszę świętą, a następnie na spotkanie przy salce.
  9. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
    – kościół parafialny   parafianie z Tarnawca – 83  – 91 – w piątek po Mszy św.
    – kościół św. Mikołaja parafianie z numerów –  534/4 – 534/7.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas naszej parafii. Święty Michale Archaniele…

Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.

Św. Józefie módl się za nami