Ogłoszenia parafialne XII Niedziela zwykła – 24.06.2018 r.

303

 

 

  • Msza św. w tygodniu o godz. 8.00(we wtorek o 7.00) i 18.00, sobota o 17.00.
  • Najbliższa niedziela pierwsza miesiąca – poświęcenie przedmiotów religijnych, adoracja oraz zmiana tajemnic różańcowych.
  • W następną niedzielę zmiana godziny Mszy św. Suma przeniesiona z godziny 11.00 na 12.00 – modlić się będziemy za poległych              w bitwie pod Kalówką. Po Mszy św. montaż słowno-muzyczny, przemarsz pod pomnik i dalsza część uroczystości.
  • W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św.  – św. Mikołaj 8.00, Ożanna 16.30, kościół parafialny 18.00. Nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. Taca z uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej czyli tzw. Świętopietrze.
  • W następną niedzielę taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  • Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela”.
  • Rozpoczęły się wakacje, urlopy: zawsze pamiętajmy, że gdziekolwiek będziemy, jesteśmy uczniami Jezusa.
  • Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów  w tym tygodniu prosimy:

 

  1. kościół parafialny   parafianie z numerów – 170 a – 174 – w piątek po Mszy św.   
  2. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów – 534/8 – 534/11