Ogłoszenia Parafialne – XIII Niedziela Zwykła – 01.07.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 8.00(piątek o 7.30) i 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja i zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj suma przesunięta na godz. 12.00.
  3. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny oraz Nowenna do MBN Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. każdego dnia przed Mszą św. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 – następnie cicha adoracja. Ożanna o 16.00  spowiedź i Msza św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba,  nie umrze w grzechu i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy we dwóch od  godz 8.00.
  5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 17.00.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  7. Za tydzień taca inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na każdej Mszy św. oraz o przeczytanie czytań.
  8. We wtorek Święto św. Tomasza Apostoła.
  9. Do odebrania prasa katolicka – „Niedziela”.
  10. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
    1. kościół parafialny parafianie z numerów – 175  – 181 w piątek po Mszy św.
    2. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów – 534/12 – 538.

Zmarł śp. Józef Skiba – pogrzeb w poniedziałek o 13.00. Wieczne odpoczywanie…