Ogłoszenia Parafialne – XVII Niedziela Zwykła – 29.07.2018r.

255

Ogłoszenia Parafialne – XVII Niedziela Zwykła – 29.07.2018r.

 

  1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, w sobotę o 17.00.
  2. W środę rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
  3. Z naszej parafii wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla w dniu 11(sobota) sierpnia. Zapisy do najbliższej soboty
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. każdego dnia przed Mszą św. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. Ożanna wystawienie Najświętszego Sakramentu  o 16.00 spowiedź i Msza św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba, nie umrze w grzechu i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy od 8.00.
  5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczynamy różańcem o godz. 17.00.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja i błogosławieństwo przedmiotów religijnych. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o powołania do kapłaństwa i zakonu, o Boże błogosławieństwo w pracach na rzecz naszej parafii oraz o trzeźwość dla naszych rodzin.
  7. W najbliższym tygodniu patronują nam: wtorek św. Ignacy z Loyoli, środa św. Alfons Maria Liguori, sobota św. Jana Maria Vianej – patrona kapłanów.
  8. Serdeczne podziękowanie dla pana Jerzego Podobińskiego za gratisowe odnowienie kaplicy pogrzebowej. Bóg zapłać.
  9. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
  10. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:                                                  a. kościół parafialny   parafianie z numerów – 216 – 220  – w piątek po Mszy św.          b. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów – 547 – 549.