Ogłoszenia Parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2017r.

383

 

           Ogłoszenia Parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2017r.

 

 1. Bardzo serdecznie witamy nowego wikariusza ks. Damiana Deca, który został skierowany do posługi duszpasterskiej w naszej parafii. Życzymy radości z pełnienia służby dla Boga i ludzi w naszej wspólnocie parafialnej.
 2. Msza św. w tygodniu o godz. 8.00, piątek 7.30 i 18.00, sobota o 17.00.
 3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Jest to dobra okazja dla dzieci i młodzieży do spowiedzi przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Spowiedź św. każdego dnia przed Mszą św. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. Ożanna wystawienie Najświętszego Sakramentu  o 16.00 spowiedź i Msza św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba, nie umrze w grzechu i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy od 8.00.
 4. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby  i podziękowania.
 5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczynamy różańcem o godz. 17.00. Jest to prośba Matki Bożej aby wynagradzać za grzechy i ratować dusze przed piekłem. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja. Błogosławieństwo przedmiotów religijnych. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o powołania do kapłaństwa i zakonu, w intencji wizytacji biskupiej, która odbędzie się w październiku i w intencji rekolekcji ewangelizacyjnych, które odbędą się w grudniu.
 7. W piątek 1 września 78 rocznica wybuchu II wojny światowej – w naszych modlitwach pamiętajmy za poległych w 1939 roku w obronie Ojczyzny.
 8. Taca za tydzień przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 9. Również dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.
 10. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
 11. NSZZ „Solidarność” zaprasza w najbliższą sobotę do Bazyliki OO. Bernardynów na Mszę św. przy ołtarzu polowym o godz. 14.00 rozpoczynającą obchody 37 rocznicy powstania „Solidarności” Po Mszy św. wspólna zabawa na Stadionie Miejskim. Szczegóły na plakatach.
 12. W najbliższą niedzielę Dożynki Gminne. Msza św. w kościele parafialnym na rozpoczęcie Dożynek o 14.00. Mszy św. o 15.00 nie będzie. Szczegóły na plakatach.
 13. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
 14. kościół parafialny   parafianie  – 227 – 232 – w piątek po Mszy św.

 

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i

życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu.

 

Bardzo serdecznie witamy nowego wikariusza ks. Damiana Deca, który został skierowany do posługi duszpasterskiej w naszej parafii. Życzymy radości z pełnienia służby dla Boga i ludzi w naszej wspólnocie parafialnej.