Ogłoszenia Parafialne – XXII Niedziela Zwykła – 2.09.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja. Zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00. Informacje o dowozach.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Jest to dobra okazja dla dzieci i młodzieży do spowiedzi przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Spowiedź św. każdego dnia przed Mszą św. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. Ożanna wystawienie Najświętszego Sakramentu  o 16.00 spowiedź i Msza św. Pamiętajmy,  że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba, nie umrze w grzechu i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy ks. proboszcz od 8.00, ks. Damian od 11.00.
  5. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  6. W sobotę Święto Narodzenia NMP – błogosławieństwo ziarna pod zasiew.
  7. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Tydzień Wychowania pod hasłem: ,,W  poszukiwaniu drogi.”
  8. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  9. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na wszystkich Mszach św. oraz o przeczytanie czytań.
  10. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
  11. Od wtorku ruszają próby zespołu Mio Dio. Dzieci i młodzież zapraszamy na godz. 17.00 do salki parafialnej.
  12. W piątek na Mszę świętą i powakacyjne spotkanie zapraszamy RAM.
  13. W sobotę 29 września w Kalwarii Pacławskiej odbędzie się diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. Chętni proszeni są o zapisywanie się już w najbliższym czasie.
  14. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
    – kościół parafialny   parafianie z numerów  – 255 – 259 – w piątek po Mszy św.
    – kościół św. Mikołaja parafianie z numerów  – 15 – 28.

Z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Maria Matusz. Pogrzeb jutro o 11.00. Wieczne odpoczywanie …..