Ogłoszenia Parafialne – XXIII Niedziela Zwykła – 9.09.2018 r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.18.00, sobota o 8.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Taca z przyszłej niedzieli, która będzie niedzielą środków społecznego przekazu, będzie przeznaczona na Archidiecezjalne Radio „Fara”.
  3. We wtorek zostanie zamontowane rusztowanie w kościele św. Mikołaja – będzie malowana dalsza część kościoła. Dlatego od następnej niedzieli Msza św. o godz. 8.00 będzie odprawiana w kościele parafialnym.
  4. Nasza parafia otrzymała dotacje w wysokości 30 tyś. od Konserwatora Zabytków w Przemyślu, 20 tyś. od Urzędu Marszałkowskiego, 20 tys. od Starostwa w Leżajsku i 40 tyś. od naszej Gminy. Bardzo dziękuję za przekazane dotacje.
  5. W środę na 17.00 do salki parafialnej zapraszamy rodziców i dzieci rozpoczynających przygotowania do pierwszej Komunii św.
  6. W czwartek o 16.00 spotkanie dla DSM.
  7. W piątek na 17.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VI, VII, VIII, i III gimnazjum.
  8. W piątek na Mszę świętą i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM.
  9. W najbliższy czwartek 13 września zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. różaniec i procesja wokół kościoła z figurką Matki Bożej.
  10. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża, a w sobotę wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej.
  11. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
  12. W sobotę 29 września w Kalwarii Pacławskiej odbędzie się diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. Chętni proszeni są o zapisywanie się do 22 września.
  13. Dziękuję za sprzątanie kościołów w ubiegłym tygodniu, a o posprzątanie w tym tygodniu proszę:
    – kościół parafialny z numerów  – 261 – 266 – w piątek po Mszy św.