Ogłoszenia Parafialne – XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2017r.

287
 1. Msza św. w tygodniu o godz.18.00, sobota o 17.00.
 2. Dzisiaj niedziela środków społecznego przekazu – taca przeznaczona jest na Diecezjalne Radio Fara.
 3. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
 4. Informacje o spotkaniach – środa dzieci pierwszokomunijne oraz ich rodzice godz. 18.00, czwartek kl. II gimnazjum godz. 18.00, czwartek DSM po Mszy św., piątek RAM godz. 18.00.
 5. W sobotę 30.09.2017r. odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin w jarosławskiej Kolegiacie. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisy w najbliższym czasie.
 6. Różaniec do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej w sobotę 7 października na zakończenie obchodów 100 rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by tworząc żywy łańcuch modlić się o ratunek swojej Ojczyzny i całego świata. Nasz dekanat ma swój kościół stacyjny we Fredropolu (par. Kormanice). Zapraszamy na wyjazd zapisy w zakrystii.
 7. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
 8. W tym tygodniu patronują nam: poniedziałek św. Stanisław Kostka patron dzieci i młodzieży, czwartek św. Mateusz, sobota św. o. Pio.
 9. Dzisiaj 17 września rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku, w modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie.
 10. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
 11. kościół parafialny   parafianie  – 255 – 259 – w piątek po Mszy św.

 

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary

i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu.

Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się w intencji wizytacji biskupiej w październiku i rekolekcji ewangelizacyjnych w grudniu. Święty Michale Archaniele…