Ogłoszenia Parafialne – XXVII Niedziela Zwykła – 8.10.2017r.

1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz za przeczytanie czytań.
  3. Przypominam, że w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  4. Dzisiaj po raz XVIII obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją” . Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera zdolną młodzież z ubogich rodzin.
  5. W piątek13 października ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej połączonej z procesją na cmentarz. Na procesję można przyjść ze świecami.
  6. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
  7. W zakrystii można złożyć podpis pod Obywatelską Inicjatywą „Stop Aborcji”, której celem jest zmiana ustawy o ochronie życia ludzkiego, polegająca na zakazie dokonywania aborcji ze względów eugenicznych. Zbiórka podpisów będzie trwała do końca października i jest potrzebny pesel.
  8. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
  9. kościół parafialny   parafianie  – 275 –  279 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym  tygodniu.

Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się w intencji wizytacji biskupiej i konsekracji ołtarza w październiku i rekolekcji ewangelizacyjnych w grudniu Święty Michale Archaniele…