Ogłoszenia Parafialne – XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10.2017r.

275
  1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00.
  2. Informacje o spotkaniach: W poniedziałek po Mszy spotkanie ministrantów, we wtorek AK oraz kandydaci do bierzmowania i rodzice, w środę próba przed konsekracją ołtarza zapraszam wszystkich funkcyjnych, w czwartek DSM, w piątek RAM.
  3. W czwartek rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego przed sakramentem bierzmowania, wszyscy kandydaci są zobowiązani do uczestnictwa w tej modlitwie.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Pamiętajmy, że do każdego z nas Pan Jezus kieruje polecenie: „Idźcie i głoście”, tym bardziej modlitewnie i materialnie starajmy się wspierać dzieła misyjne Kościoła. W następną niedzielę taca przeznaczona jest na misje.
  5. Jutro 16 października, przypada 39. rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły – Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.
  6. W środę wspomnienie św. Łukasza patrona służby zdrowia.
  7. Przypominam, że w środy nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  8. W najbliższą sobotę jest Pielgrzymka do Archikatedry Przemyskiej członków Dzieła Pomocy Powołaniom, rozpoczęcie o godz. 9.30. Wyjazd indywidualny.
  9. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu  prosimy:
  10. kościół parafialny   parafianie  –  280 – 295 – w piątek po Mszy św.

 

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu.