Ogłoszenia Parafialne – XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2017 r.

296
 1. W tygodniu Msza św. o 17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. wcześniej.
 2. Dziękuję bardzo ks. rektorowi WSD w Przemyślu za przybliżenie nam czym są rekolekcje ewangelizacyjne i zachęcam do wzięcia w nich udziału.
 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy oraz za przeczytanie czytań.
 4. W następną niedzielę taca przeznaczona jest na pomoc domu „Emaus” w Korczynie.
 5. Radę Parafialną i Bractwo św. Józefa zapraszam na niedzielę 26 listopada czyli za dwa tygodnie po Mszy św. o godz. 15.00. Bardzo proszę o obecność.
 6. Na wtorek na Mszę św. na swoje spotkanie zapraszamy dzieci kl. III oraz ich rodziców.
 7. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
 8. W środę przed Mszą św. różaniec za ojczyznę oraz Nabożeństwo do MBN Pomocy.
 9. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlimy się o nowe powołania oraz Nabożeństwo do św. Józefa.
 10. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy dzieci z DSM.
 11. W piątek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież z RAM.
 12. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” i „Cuda i Łaski”.
 13. Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar 2150 zł. Pieniądze zostały przeznaczone w części na odnowienie żyrandola oraz na tabernakulum dla jednego z państw w Afryce.
 14. Dzisiaj przypada Dzień Modlitwy i Solidarności z Kościołem prześladowanym. Przed kościołem zbiórka do puszek na ten cel.
 15. W przyszłą niedzielę (19 listopada) przypada Dzień modlitw w intencji Polonii i Polaków przebywających za granicą.
 16. W tym tygodniu wspominamy: – w poniedziałek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski, w piątek św. Elżbietę Węgierską, w sobotę bł. Karolinę Kózkównę.
 17. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
 18. kościół parafialny   nr – 310 – 317 – w piątek po Mszy św.
 19. kościół św. Mikołaja nr – 69 – 75.

 

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu.

Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się w intencji rekolekcji ewangelizacyjnych, które odbędą się w grudniu.

Święty Michale Archaniele…