REKOLEKCJE PARAFIALNE TARNAWIEC 15 – 17 MARCA 2018 R.

Piątek 15.03

15.00                   Msza św. z nauką rekolekcyjną i Droga Krzyżowa.

16.30                   Droga Krzyżowa i Msza św. z nauką rekolekcyjną. (po Mszy św. nauka dla młodzieży  w ramach przygotowania do bierzmowania).

Sobota  16.03

9.00     Msza Święta z namaszczeniem chorych, po zakończonej Eucharystii nabożeństwo modlitwą do ran Jezusowych i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

16.00    Msza św. z nauką dla małżonków i rodziców oraz Nabożeństwo Uwielbienia do Imienia Jezu i Ran Jezusowych z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy całą wspólnotę parafialną, małżeństwa z rodzinami, osoby starsze oraz dzieci i młodzież.

Niedziela   17.03

8.00                       Msza św. z nauką rekolekcyjną.

9.30                       Msza św. z nauką rekolekcyjną.

11.00                       Msza św. z nauką rekolekcyjną i Gorzkie Żale .

15.00                       Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. z nauką rekolekcyjną.