Święto Przemienienia Pańskiego – 6 sierpnia 2017

237
  1. Msza św. w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, sobota o 17.00. Intencje.
  2. W piątek 11.08. wyruszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej koło Przemyśla. Wyjedziemy w następującej kolejności – Tarnawiec 6:00 koło domu pana Mirka, Mała Ożanna przystanek 6.05, Kuryłówka koło kościoła 6:10, przystanek koło gminy 6:15. Proszę wziąć ze sobą wygodne buty oraz coś od deszczu. W piątek nie będzie Mszy św. o 18.00.
  3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o powołania do kapłaństwa i zakonu, o Boże błogosławieństwo w pracach na rzecz naszej parafii oraz o trzeźwość dla naszych rodzin.
  4. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
  6. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie tacy na wszystkich Mszach św. oraz o przeczytanie czytań.
  7. W następną niedzielę 13 sierpnia kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy św. procesja z figurą MB Fatimskiej i różaniec wokół kościoła.
  8. W tym tygodniu patronują nam – wtorek św. Dominik, środa św. Teresa Benedykta od Krzyża męczennica patronka Europy, czwartek św. Wawrzyniec, piątek św. Klara.
  9. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
  10. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy: kościół parafialny parafianie z numerów – 194 – 209 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu.