Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.

229
 1. Msza św. w tygodniu o godz.17.00, sobota o 16.00. Rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia 15 min. przed Mszą św.
 2. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Z tej okazji po każdej Mszy św. odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, za którego odmówienie można zyskać odpust zupełny oraz  Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
 3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adwent – czas radosnego ale i pobożnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa.
 4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji naszej Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
 5. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Józefa.
 6. W związku z sytuacją epidemiologiczną w tym roku nie będą roznoszone opłatki. Dla chętnych opłatki do odebrania na stoliku na środku kościoła. Ofiary przeznaczone są na cele parafialne.
 7. Caritas przygotował – jak co roku – świece wigilijnego dzieła pomocy. Będą wystawione od przyszłej niedzieli.
 8. Do odebrania prasa katolicka. 
 9.  Pamiętajmy o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych.
 10. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 271  –  275.
 11. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.                                                                                                                                         Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami. Św. Józefie módl się za nami.