Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019 r.

1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o 15.00 spotkanie Rady Parafialnej i Bractwa św. Józefa.
  3. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Z tej okazji po każdej Mszy św. odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, za którego odmówienie można zyskać odpust zupełny.
  4. Następna niedziela pierwsza miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  6. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent.
  7. Do odebrania prasa katolicka.
  8. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji  Ojczyzny i nowenna do MBN Pomocy.
  9. W czwartek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu  i nowenna do św. Józefa.
  10. W sobotę patronuje nam św. Andrzej Apostoł.
  11. W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozniesione opłatki przez Radę Parafialną i Bractwo św. Józefa. Za życzliwe przyjęcie, okazane serce oraz składane ofiary, które będą przeznaczone na prace remontowe oraz ogrzewanie kościołów i salki katechetycznej składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  12. W piątek spotkanie RAM.
  13. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 387  – 395.
  14. Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej parafii. Święty Michale Archaniele… Duchu Święty Boże zmiłuj się nad nami.  Św. Józefie módl się za nami.
  15. W tym tygodniu zmarli  Eugeniusz Mudryk, Franciszka Cichoń oraz Jarosław Turek, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…