Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 25.11.2018 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 15.00 spotkanie Rady Parafialnej i Bractwa św. Józefa.
  2. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  3. Następna niedziela pierwsza miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  5. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent.
  6. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Jest to również spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII, VIII i III Gimnazjum.
  7. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” oraz „Nasza Arka”.
  8. W piątek patronuje nam św. Andrzej Apostoł.
  9. W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozniesione opłatki przez Radę Parafialną i Bractwo św. Józefa. Za życzliwe przyjęcie, okazane serce oraz składane ofiary, które będą przeznaczone na prace remontowe oraz ogrzewanie kościołów i salki katechetycznej składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  10. W poniedziałek o 16.00 zbiorka ministrantów, w czwartek na spotkanie zapraszamy DSM, a w piątek RAM.
  11. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Trójcy – Fara w Leżajsku zaprasza do wzięcia udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych, które odbędą się od piątku do niedzieli w budynku Zespołu Szkół Licealnych.
  12. Sprzątającym kościoły dziękujemy za wykonaną pracę. Na piątek do tej posługi proszeni są kolejni mieszkańcy Kuryłówki z numerów – 355 – 362.