Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26.11.2017 r.

237
 1. Msza św. w tygodniu o 17.00, w sobotę o 16.00. Intencje.
 1. Dzisiaj po Mszy św. o 15.00 spotkanie Rady Parafialnej i Bractwa św. Józefa.
 2. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Z tej okazji po każdej Mszy św. odnowimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
 3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje zbiórkę trwałych produktów spożywczych i chemii gospodarczej. W sklepach na terenie parafii wystawione będą przeznaczone na ten cel pojemniki do których można składać powyższe produkty. Akcja ta ma na celu pomoc rodzinom potrzebującym. Współudział w tej akcji jest realizacją najważniejszego przykazania miłości Boga i bliźniego. Z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać” za Waszą pomoc.
 4. W środę przed Mszą św. różaniec za ojczyznę oraz Nowenna do MBN Pomocy.
 5. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nowenna do św. Józefa.
 6. Następna niedziela pierwsza miesiąca – adoracja oraz poświęcenie przedmiotów religijnych. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż: o nowe powołania oraz o dobre przeżycie i owoce rekolekcji ewangelizacyjnych.
 7. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 8. Następna niedziela druga miesiąca proszę, aby czytania przeczytali przedstawiciela Rady Parafialnej.
 9. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent.
 10. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Ożanna o 15.00 spowiedź, kościół parafialny o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź i Msza św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba w grzechu nie umrze lecz pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy bliżej świąt.
 11. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczniemy różańcem wynagradzającym o godz. 16.00. Jest to również spotkanie przed bierzmowaniem dla kl. VI, VII i II Gimnazjum.
 12. W tym tygodniu patronują – czwartek św. Andrzej Apostoł.
 13. W czwartek na spotkanie zapraszamy DSM, a w piątek RAM.
 14. W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozniesione opłatki przez Radę Parafialną i Bractwo św. Józefa. Za życzliwe przyjęcie, okazane serce oraz składane ofiary, które będą przeznaczone na prace remontowe oraz ogrzewanie kościołów i salki katechetycznej składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Rada Parafialna rozniesie także zaproszenia na rekolekcje ewangelizacyjne.
 15. Dziękujemy naszej Gminie za przekazanie 15 tyś. zł na prace przy naszych kościołach. Bóg zapłać.
 16. Przychodnia Specjalistyczna przy szpitalu w Leżajsku zaprasza na bezpłatne badania ramach profilaktyki raka jelita grubego oraz inne badania. Szczegóły na plakatach.
 17. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  kościół parafialny   nr – 326 – 335 – w piątek po Mszy św.
  kościół św. Mikołaja nr – 81 – 87.

 

 Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu.

Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła módlmy się w intencji rekolekcji ewangelizacyjnych. Święty Michale Archaniele…