Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 28 maja 2017

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, poświęcenie przedmiotów religijnych. Zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W środę zakończenie nabożeństw majowych.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny.
  6. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ.
  7. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszam Bractwo św. Józefa.
  8. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja.
  9. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. każdego dnia przed Mszą św. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00- następnie cicha adoracja, a przed godziną 17.45 odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania. Ożanna wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16. 30 spowiedź i Msza św. Pamiętajmy, że „Kto pierwsze piątki odprawi, jak trzeba, nie umrze w grzechu i pójdzie do nieba”. Chorych odwiedzimy ks. Piotr od 8.00, ks. Ireneusz od 10.00.
  10. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczynamy różańcem o godz. 17.00. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca – odbywać się będą od czerwca i zakończą się w październiku. Jest to prośba Matki Bożej, aby wynagradzać za grzechy i ratować dusze przed piekłem. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
  11. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  12. Taca za tydzień przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  13. Dzisiaj święcenia diakonatu, a w sobotę kapłańskie. Polecamy modlitwie nowych kapłanów.
  14. Do nabycia – „Niedziela” oraz „Nasza Arka” poświęcona cudom eucharystycznym.
  15. Pierwsza Komunia św. w roku następnym odbędzie się w trzecią niedzielę maja. Proszę, aby ta data wpisała się już na stałe w naszej parafii.
  16. GOK w Kuryłówce zapraszana na II Rajd Rowerowy „Szlakiem Naszej Historii – Trzy Religie”. Szczegóły na stronie http://gokkurylowka.pl/2017/05/16/ii-rajd-rowerowy-szlakiem-naszej-historii-trzy-religie/
  17. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy: kościół parafialny parafianie z Tarnawca 18 – 23 – w piątek po Mszy św.
  18. Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

Wczoraj na miejsce wiecznego odpoczynku odprowadziliśmy śp. Bolesława Kubraka. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczne odpoczywanie.