Uroczystość Zesłania Ducha  Świętego – 4 czerwca 2017

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja, poświęcenie przedmiotów religijnych. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja modlitewna dla róż – o pomoc Bożą  w pracach przy naszych świątyniach oraz o powołania z naszej parafii.
  3. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie  lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.
  4. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze św.  – 16.30 Ożanna i 18.00 kościół parafialny.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny.
  6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa. Adoracja od godz. 17.00.
  7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  8. Dzisiejsza Taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
  9. W następną niedzielę taca inwestycyjna, przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  10. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia –  „Niedziela”.
  11. W najbliższym tygodniu zapraszamy młodzieżowe grupy parafialne na swoje spotkania formacyjne.
  12.  W środę na Mszę świętą i spotkanie zapraszamy uczniów klasy pierwszej gimnazjum.
  13. W czwartek na Mszę świętą i spotkanie zapraszamy uczniów klasy drugiej gimnazjum.
  14. W środę na godzinę 17.00 zapraszamy kandydatów na ministrantów.
  15. W czwartek na godzinę 16.00 zapraszamy dziewczynki z DSM.
  16. W najbliższą niedzielę – tj. 11 czerwca – na Mszy świętej o godzinie 11.00 grupa kandydatów zostanie uroczyście przyjęta w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszamy na tą Mszę rodziców chłopców, którzy zostaną ministrantami. Cieszymy się tymi młodymi kandydatami.
  17. Dziękuję rodzinie, która zajmuje się koszeniem trawy wokół kościoła św. Mikołaja. Bóg zapłać.
  18. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów  w tym tygodniu  prosimy: kościół parafialny parafianie z Tarnawca – 25 – 39 – w piątek po Mszy św.
  19. Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego  w rozpoczętym tygodniu.