V Niedziela Wielkanocy – 24 kwietnia 2016

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00. Intencje
  2. Przypominamy, że w środy jest Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy,  a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Nabożeństwo  do św. Józefa. W czasie nabożeństw można składać prośby  i podziękowania.
  3. Na wtorek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy młodzież  kl. I i II gimnazjum. Obecność obowiązkowa.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja i zmiana tajemnic różańcowych. Intencja dla róż – o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii oraz o Boże błogosławieństwo dla prac, które czekają naszą parafie.
  5. Za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
  6. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia –  Niedziela oraz Nasza Arka.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
  8. W tym tygodniu patronują nam – poniedziałek św. Marek Ewangelista, piątek św. Katarzyna Sieneńska.
  9. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów  w tym tygodniu  prosimy:
  10. kościół św. Mikołaja parafianie z nr 534/1 – 534/4.
  11. kościół parafialny  parafianie z  nr 423 – 426 –  piątek po Mszy św.