VI Niedziela Wielkanocy – 21 maja 2017

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00. Intencje.
  2. Dzisiejsza niedziela jest dniem wielkiej radości w naszej parafii, bo oto na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klas trzecich po raz pierwszy przystąpią do Komunii św. Dzieci te w „Białym Tygodniu” gromadzą się na nabożeństwie majowym i Mszy św. codziennie o godz. 18.00.
  3. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, o błogosławieństwo dla pracujących na roli, o dobre urodzaj i aby Pan Bóg ustrzegł nas przed kataklizmami i nie zabrakło nam chleba powszedniego. W poniedziałek procesja w Kuryłówce, we wtorek do Tarnawca, środa Ożanna.
  4. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji Ojczyzny.
  5. W czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja.
  6. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na parafie szczególnie potrzebujące pomocy.
  8. W piątek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.
  9. Na naszej stronie ukazały się nowe piękne artykuły – warto zajrzeć i przeczytać.
  10. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  11. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia – „Niedziela”.
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci przystępującym do Pierwszej Komunii Świętej za prace porządkowe wykonane w kościele i placu kościelnym oraz za złożony dar ołtarza. Bóg zapłać.
  13. O posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  14. kościół parafialny   parafianie z Tarnawca z numerów -11 oraz 14 – 17 – w piątek po Mszy św.
  15. W tym tygodniu patronują nam – poniedziałek św. Rita, środa – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, piątek św. Filip.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.