VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017

1. Msze św. w tygodniu o 17.00. W sobotę o 8.00.
  2. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  3. W środę przed Msza św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nabożeństwo do MBN Pomocy. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, osobista adoracja oraz nabożeństwo do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  4. Polecamy prasę katolicką – do odebrania „Niedziela” oraz „Cuda i Łaski”.
  5. Jutro 13 lutego kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Przypominam, że trwamy w Wielkiej Nowennie przygotowującej nas do setnej rocznicy objawień we Fatimie. Będziemy polecać nasze rekolekcje ewangelizacyjne, które odbędą się w grudniu.
  6. Na środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
  7. We wtorek przypada święto świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  8. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  • kościół parafialny parafianie z numerów – 379 – 385 – w piątek po Mszy św.
  • Ożanna parafianie z numeru 7.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.