X Niedziela Zwykła – 5 czerwca 2016

213
 1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, wcześniej o 17.45 nabożeństwo czerwcowe – wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Litania do Serca Pana Jezusa.
 2. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Można składać prośby i podziękowania.
 3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca czerwca– adoracja. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż – o nowe powołania kapłańskie i zakonne, o Boże błogosławieństwo w pracach podejmowanych na rzecz naszej parafii.
 4. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.
 5. Za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Zaplanowane prace na ten rok związane są z kościołem św. Mikołaja – prace na zewnątrz – wymiana blachy na mniejszych kopułach ponad 80 tyś. i prace wewnątrz – część malowania ponad 60 tyś.(całość malowania to koszt około 300 tyś.) co daje łączną kwotę 140 tyś. Dotacje jakie otrzyma parafia to 55 tyś. od Konserwatora z Przemyśla, 10 tyś. Starostwo w Leżajsku, 10 tyś. Urząd Marszałkowski oraz Gmina Kuryłówka 20 tyś. – razem 95 tyś. Musimy z pieniędzy parafialnych dopłacić ponad 45 tyś. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, za systematycznie składane ofiary, życzliwość i zrozumienie. Niech dobry Bóg sowicie wszystkim wynagradza – Bóg zapłać.
 6. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia – Niedziela oraz Nasza Arka.
 7. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy we środę św. Jadwigi Królowej w piątek bł. Bogumiła, w sobotę św. Barnaby apostoła.
 8. Wszystkim naszym parafianom i gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
 9. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
 • kościół św. Mikołaja parafianie z nr 539 – 543,
 • kościół parafialny parafianie z nr 441 – 445 – piątek po Mszy św.