XI Niedziela Zwykła – 12 czerwca 2016

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, wcześniej o 17.45 nabożeństwo czerwcowe. Intencje.
  2. Jutro odpust ku czci św. Antoniego poświęcenie lilii. Msza św. w Ożannej o godz. 18.00 i Nabożeństwo Fatimskie.
  3. Taca dzisiejsza inwestycyjna przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Można składać prośby i podziękowania.
  5. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia – „Niedziela”.
  6. Na środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
  7. Parafia Leżajsk Fara organizuje pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Spotkanie organizacyjne 26 czerwca o godz. 16.00. Szczegóły na plakatach.
  8. W tym tygodniu patronują nam – poniedziałek św. Antoni, wtorek bł. bp Michała Kozal, środa bł. Jolanta, piątek św. brat Albert Chmielowski.
  9. Wszystkim solenizantom parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
  10. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  • kościół św. Mikołaja parafianie z nr 541 – 54 .
  • kościół parafialny parafianie z Tarnawca nr 1 – 6 – piątek po Mszy św.

Z naszej parafii odszedł śp. Mieczysław Zygmunt. Pogrzeb jutro o godz. 12.00. Wieczne odpoczywanie…