XI Niedziela Zwykła – 18 czerwca 2017

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, sobota o 17.00.
  2. Dziękuję wszystkim za wspólne przeżycie procesji Bożego Ciała, szczególnie tym osobom, które przygotowały ołtarze i przyozdobiły trasę oraz tym, którzy w czynny sposób przeżywały tą uroczystość.
  3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. procesja wokół kościoła. Dziewczęta zapraszamy do sypania kwiatków, a chłopców o dzwonienie dzwonkami.
  4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00 procesja i po niej Msza św., następnie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.
  5. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja.
  6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia pod zwykłymi warunkami. Nie obowiązuje post od potraw mięsnych.
  7. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  8. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00. Proszę, aby dzieci skorzystały ze spowiedzi.
  9. W następną niedzielę na sumie modlimy się za poległych na Kalówce. Po Mszy św. program artystyczny i przemarsz pod pomnik.
  10. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy: kościół parafialny parafianie z Tarnawca – 60 – 65 – w piątek po Mszy św.
  11. Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

W ubiegłym tygodniu na miejsce wiecznego odpoczynku zostali odprowadzeni śp. Michał Ćwikła oraz śp. Alfred Turek. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…