XII Niedziela Zwykła – 19 czerwca 2016

1. Nabożeństwo czerwcowe o 17.45. Msza św. o godz.18.00.
  2. W piątek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00 w kościele św. Mikołaja. Proszę, aby dzieci skorzystały ze spowiedzi.
  4. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia – Niedziela oraz Cuda i Łaski.
  5. W następną niedzielę na sumie modlimy się za poległych na Kalówce. Po Mszy św. program artystyczny i przemarsz pod pomnik.
  6. Organizowana jest pielgrzymka -Toruń, Niepokalanów, Licheń, Lednica i Kalisz w dniach 26 i 27 czerwca. Zainteresowani proszeni są o kontakt do środy. Cena 250 zł.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
  8. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
  • kościół św. Mikołaja parafianie z nr 544a – 547.
  • kościół parafialny parafianie z Tarnawca nr 7 – 12 w piątek po Mszy św.