XIV Niedziela Zwykła – 9 lipca 2017

1. Msza św. w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, sobota o 17.00.
  2. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziękuję Panom z Rady Parafialnej za zebranie tacy.
  4. We wtorek święto św. Benedykta, Patrona Europy.
  5. W czwartek 13 lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie w kościele parafialnym i procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła.
  6. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela” i „Cuda i Łaski”.
  7. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy: kościół parafialny parafianie z Tarnawca –  79 – 82 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

Zmarł Józef Chudy pochodzący z Tarnawca zamieszkały w USA. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu.