XIX Niedziela Zwykła – 7 sierpnia 2016

224
 1. Msza św. w tygodniu w kościele parafialnym o godz.18.00.
 2. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Trwa sierpień  – miesiąc trzeźwości.
 4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 5. W następną niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary na rzecz prowadzonych prac remontowo – konserwatorskich składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 6. W następną niedzielę na sumie będziemy się modlić razem z s. Salomeą dziękując za złożone wczoraj w Przemyślu śluby wieczyste.
 7. W czwartek 11.08. wyjeżdżamy na pierwszą pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej koło Przemyśla. Wyjedziemy w następującej kolejności – Tarnawiec  koło pana Mirka 6:00, Mała Ożanna przystanek 6.05, Kuryłówka koło kościoła 6:10, przystanek koło gminy 6:15. Proszę wziąć ze sobą wygodne buty oraz coś od deszczu.
 8. W sobotę 13 sierpnia kolejne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
 9. W środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
 10. Do odebrania prasa katolicka: „Niedziela” i „ Nasza Arka”.
 11. W tym tygodniu patronują nam – poniedziałek św. Dominik, wtorek św. Teresa Benedykta od Krzyża męczennica patronka Europy, środa św. Wawrzyniec, czwartek św. Klara.
 12. Wszystkim naszym parafianom, gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień. Gościom życzymy szczęśliwego powrotu do miejsc swego zamieszkania, a udającym się na urlopy miłego i radosnego odpoczynku. Nie zapominajmy  o obowiązku uczestniczenia we Mszy świętej niedzielnej.
 13. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
 • kościół św. Mikołaja parafianie z nr –  15 –  28.
 • kościół parafialny parafianie z Tarnawca nr –  76 –  81 –w piątek po Mszy św.