XV Niedziela Zwykła – 16 lipca 2017

213
  1. Msza św. w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, sobota o 17.00. Intencje.
  2. W środę przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa.
  3. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane na parkingu przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  4. Z naszej parafii wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla w dniu 11 sierpnia (piątek). Chętnych prosimy o zapisy w najbliższym czasie.
  5. W tym tygodniu patronują nam: czwartek bł. Czesław, sobota św. Maria Magdalena.
  6. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
  7. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy: kościół parafialny parafianie z Tarnawca – 83 – 91 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.