XVI Niedziela Zwykła – 17 lipca 2016

207
 1. Msza św. w tygodniu o 7.30 oraz 18.00. Intencje.
 2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane na parkingu przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
 3. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
 4. Z naszej parafii w dniu 11sierpnia(czwartek) wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla. Będzie możliwość wjazdu na samą górę oraz spokojnego przejścia dróżkami Pana Jezusa i Matki Bożej. Chętnych prosimy o zapisy w najbliższym czasie. Warunkiem wyjazdu jest pełny stan autobusu.
 5. Do odebrania prasa katolicka: „Niedziela” i „Cuda i Łaski”.
 6. Od środy 20 lipca do poniedziałku 25 lipca odbędą się w Leżajsku dni przygotowujące do ŚDM w Krakowie. Szczegółowy program na plakatach i naszej stronie internetowej. W niedzielę 24 lipca o 14.00 Msza św., następnie Piknik Rodzinny oraz o 20.00 koncert zespołu Pectus. Wszyscy jesteśmy zaproszeni. Całość odbędzie się na placu przy MOSiR.
 7. W tym tygodniu patronują nam – piątek św. Maria Magdalena, sobota św. Brygida patronka Europy.
 8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i solenizantom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
 9. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
 • kościół św. Mikołaja parafianie z nr – 561/4 – 564.
 • kościół parafialny parafianie z Tarnawca nr – 43a – 60 –w piątek po Mszy św.

Na miejsce wiecznego odpoczynku w ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy śp. Antoniego Wiśniewskiego. Wieczne odpoczywanie…