XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca 2017

284
  1. Msza św. w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, sobota o 17.00. Intencje.
  2. Przypominam, że w środy przed Mszą św. różaniec w intencji ojczyzny oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja oraz Nowenna do św. Józefa. Można składać prośby i podziękowania.
  3. Dziś błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  4. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela”.
  5. W najbliższym tygodniu patronują nam: poniedziałek- św. Kinga, wtorek św. Jakub Apostoł oraz św. Krzysztof, środa św. Joachim i Anna rodzice NM Panny, sobota św. Marta.
  6. Z naszej parafii wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla w dniu 11sierpnia (piątek). Będzie możliwość wjazdu na samą górę oraz spokojnego przejścia dróżkami Pana Jezusa i Matki Bożej. Chętnych prosimy o zapisy w najbliższym czasie. Warunkiem wyjazdu jest pełny stan autobusu.
  7. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy: kościół parafialny parafianie z Tarnawca –  79, 88 – 91 – w piątek po Mszy św.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobroczyńcom oraz Gościom serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.

W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Stefania Czerniecka. Wieczne odpoczywanie…